ΠΟΛΥΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΙ
Village Cinema Cosmos
VILLAGE Αίθουσα .1
Air
ΤΕΤ : 20.10 22.45
Scream VI
ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 22.45
Shazam! Η Οργή των Θεών
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15.00
Κριντ III
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 20.10
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 20.15
Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18.00
VILLAGE Αίθουσα .2
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 21.40
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 21.50
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18.15
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 18.20
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14.20 16.20
VILLAGE Αίθουσα 3
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20.00 22.30
Μούμιες (μεταγλ)
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17.50
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13.40 15.45 17.50
VILLAGE Αίθουσα 4
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19.30 23.00
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 17.30 21.00
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13.00 15.20
VILLAGE Αίθουσα 5
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών (dolby atmos)
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19.10
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 19.15
John Wick: Chapter 4 (dolby atmos)
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 22.00
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 22.10
Μούμιες (μεταγλ)
ΠΑΡ : 17.00
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14.45 17.00
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17.00
VILLAGE Αίθουσα 6 VMAX
Arte Povera – The Documentary
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 19.00 21.30
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17.30 21.15
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15.10
VILLAGE Αίθουσα 7
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20.30
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 19.45 23.10
Shazam! Η Οργή των Θεών
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17.40
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΠΑΡ : 17.40
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13.20 15.30 17.40
VILLAGE Αίθουσα 8
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17.15 20.20 23.10
ΠΑΡ έως ΚΥΡ : 17.15 20.30 23.20
Αστερίξ και Οβελίξ στο Δρόμο για την Κίνα (μεταγλ)
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14.30
VILLAGE Αίθουσα 9 Vkids
Shazam! Η Οργή των Θεών
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22.00
Μούμιες (μεταγλ)
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17.30 19.50 (μεταγλ)
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15.15
VILLAGE Αίθουσα 10 COMFORT
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16.15
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19.10 22.40
ODEON Πλατεία
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 1
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ : 18:00 ,20:30,22:50
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 2
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ : 18:20
Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ : 20:00, 22:00
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 3
Μούμιες (μεταγλ)
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΡΙΤΗ : 18:10
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΡΙΤΗ : 20:10
Air
ΤΕΤΑΡΤΗ :18:10, 20:40 ,23:00
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 4
Κριντ III
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 18:30
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 21:00
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 5
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ : 17:00 ,19:40,22:30
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 19:40 ,22:30
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 6
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ : 1:20
Scream VI
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 19:30 ,22:10
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 7
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ : 16:40 1910
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 19:10
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 21:30
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 8
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ : 17:10
John Wick: Chapter 4
ΠΕΜΠH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 19:00 ,22:20
OPTIONS CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ(πρώην ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ)
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 1
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 16:00, 18:10
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 18:10
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 20:00
John Wick: Chapter 4
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ: 22:30
Air
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 22:30
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 2
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 16:50 18:40
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 18:40
John Wick: Chapter 4
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ :20:30
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 3
Μούμιες (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 17:20
Αστερίξ και Οβελίξ στο Δρόμο για την Κίνα (μεταγλ)
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ: 19:10
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ:19:00
John Wick: Chapter 4
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 21:30
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 4
Μούμιες (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 16:20 18:20
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΣΑΒ – ΚΥΡ & ΤΕΤΑΡΤ: 18:00
Τα Πάντα Όλα
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 18:20
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ: 20:50
Air
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 21:10
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 5
Αστερίξ και Οβελίξ στο Δρόμο για την Κίνα (μεταγλ)
ΣΑΒΒΑΤΟ : 17:10
John Wick: Chapter 4
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 19:30
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ:22:45
Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ: 22:45
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 8
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ: 17:40
Air
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 19:10
Ζλάταν
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤ: 19:20
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 21:20
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 10
Αστερίξ και Οβελίξ στο Δρόμο για την Κίνα (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 16:10 18:30
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤ: 18:30
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 21:00
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 11
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
ΣΑΒ & ΚΥΡ : 17:00
Ζλάταν
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 18:00
Air
ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ: 20:00
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤ: 19:00
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 22:00
Cineplexx One Salonica
Cineplexx – Αίθουσα 1 IMAX
John Wick: Chapter 4 IMAX 2D
Πεμ: 21:40
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών IMAX 2D
Πεμ: 19:00
Παρ-Τετ: 19:00, 21:40
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village IMAX 2D JP (υποτιτλ)
Σαβ-Κυρ: 16:40
Cineplexx – Αίθουσα 2
Αστερίξ και Οβελίξ στο Δρόμο για την Κίνα (μεταγλ)
Σαβ-Κυρ: 17:00
John Wick: Chapter 4
Πεμ-Τετ: 19:15, 22:30
Cineplexx – Αίθουσα 3
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
Σαβ-Κυρ: 18:00
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
Πεμ-Τετ: 20:00, 22:40
Cineplexx – Αίθουσα 4
Μούμιες (μεταγλ)
Σαβ-Κυρ: 16:30, 18:30
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 18:30
John Wick: Chapter 4
Πεμ-Τετ: 20:30
Cineplexx – Αίθουσα 5
Ο Παπουτσωμένος Γάτος: Η Τελευταία Επιθυμία(μεταγλωτ.)
Σαβ-Κυρ: 17:15
Κριντ III
Πεμ-Τετ: 19:40
Scream VI
Πεμ-Τετ: 22:00
Cineplexx -Αίθουσα 6
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
Πεμ-Τετ: 18:45
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
Πεμ-Τετ: 21:00
Cineplexx – Αίθουσα 7
Μούμιες (μεταγλ)
Πεμ-Τετ: 19:30
Σαβ-Κυρ: 17:30, 19:30
John Wick: Chapter 4
Πεμ-Τετ: 21:30
Χειμερινοί κινηματογράφοι
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Αθήναιον – Αίθουσα 1
John Wick: Chapter 4
ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 21:00
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 19:00
Αθήναιον – Αίθουσα 2
John Wick: Chapter 4
ΠΑΡ 23:15, ΣΑΒ 22:45, ΚΥΡ 20:45
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village
ΠΕΜ 18:15-23:15
ΠΑΡ 18:15, ΣΑΒ 18:00, ΚΥΡ 18:30
Το Ήσυχο Κορίτσι
ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 18:00
Σκάρλετ
ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 19:30
Παρίσι Ξανά
ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 21:15
Μούμιες (μεταγλ)
ΣΑΒ 16:30, ΚΥΡ 12:30-17:00
Αργοναύτες: Η Οργή του Ποσειδώνα (μεταγλ)
ΣΑΒ 15:00, ΚΥΡ 15:30
Η παρέα των θαυμάτων
ΚΥΡ 14:00
ΒΑΚΟΥΡΑ
Βακούρα – Αίθουσα 1
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
Πέμ, Παρ, Τρί, Τετ – 17:15
Τα Πνεύματα του Ινισέριν
Πέμ έως Τετ 19:30, εκτός Δευ
Τα Πάντα Όλα
Πέμ έως Τετ -21:30, Δευ 18:30
Διάκος ο Ηρωομάρτυς
Σάβ & Κυρ 17:00
Σινεφίλ Δευτέρες (Kemes):
Το Κλειδί για του Μυστηρίου
Δευτέρα 21:00
Βακούρα – Αίθουσα 2
Το Ήσυχο Κορίτσι
Πέμ, Παρ, Δευ, Τρί, Τετ – 18:00
Η Φάλαινα
Πέμ έως Τετ – 20:00
Aftersun
Πέμ έως Τετ – 22:00
Τár
Σάβ & Κυρ 17:15
Dungeons and Dragons: Εντιμότητα Μεταξύ Κλεφτών
Κυριακή 15:00
Μούμιες (μεταγλ)
Κυριακή 11:00
Τα Αβγά Και Τα Πασχάλια (μεταγλ)
Κυριακή 12:30
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Κολοσσαίον – Αίθουσα
Ο Άντρας των Ονείρων μου
Πέμπτη, Παρασκευή 16:15,
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 17:30
Το μπλε καφτάνι
Πέμπτη, Παρασκευή 18:00,
Σάββατο και Κυριακή 20:00,
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 19:15
Πέντε 5: Το Ολοκαύτωμα της Σαμοθράκης
Πέμπτη, Παρασκευή 23:00,
Σάββατο και Κυριακή 22:10,
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 21:30
Μούμιες (μεταγλ)
Δευτέρα 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ
Μακεδονικόν – Αίθουσα
Ο Άντρας των Ονείρων μου
Πέμ έως Τετ -18:00
Το μπλε καφτάνι
Πέμ έως Τετ 20:00
Τυχερό Αστέρι
Πέμ έως Τετ 22:15
ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Αίθουσα Ολύμπιον
Το μπλε καφτάνι
Πέμ, Παρ, Σάβ, Κυρ, Δευ, Τρί – 19:00 & 21:15
FUNDAMENTALS OF CINEMA
Ο ταξιτζής
Τετάρτη 20:30
ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
(Πλατεία Αριστοτέλους 10 τηλ.2310-378404,www.filmfestival.gr)
Αίθουσα Παύλος Ζάννας
Τα Οχτώ Βουνά
Πέμ έως Τετ – 18:45 & 21:30
KIDS LOVE CINEMA
Αδελφές: Το καλοκαίρι που ανακαλύψαμε τις υπερδυνάμεις μας
Κυριακή στις 12:00
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
ΑΠΟΘΗΚΗ 1 – ΛΙΜΑΝΙ (τηλ. 2310-378404, www.filmfestival.gr)
Ο άρχοντας των μυρμηγκιών
Πέμ έως Τετ – 18:30
Πέμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρί, Τετ – 21:00
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
ΑΠΟΘΗΚΗ 1 – ΛΙΜΑΝΙ (τηλ. 2310-378404, www.filmfestival.gr)
Αίθουσα Τζον Κασσαβέτης
Το Ήσυχο Κορίτσι
Πέμ έως Τετ – 19:00
Τυχερό Αστέρι
Πέμ έως Τετ – 21:15