HomeΘέματαEditorial Θέματα Editorial 05/04/2012 Καθισμένη στις σκάλες με το χέρι απλωμένο. Καρδιά να σε κοιτάξω στα μάτια δεν έχω, ξένε! Και για σένα που αποφασίζεις για μένα, δανείζομαι έναν στίχο και σ’ τον στέλνω: «Πες μου τι άλλο φοβάσαι, και θα γίνω». Related stories Cinema Revisiting: La La Land (2016) του Damien Chazelle Γράφει η Φανή Εμμανουήλ Κάθε φορά που ξαναβλέπω μια ταινία... Live stages Το Φεστιβάλ Δάσους συνεχίζεται δυναμικά και τον Σεπτέμβριο Το Φεστιβάλ Δάσους, το μεγάλο πολιτιστικό γεγονός της Θεσσαλονίκης, συνεχίζει για δέκατη... Cinema Κινηματογράφος και αθλητισμός: 6 ταινίες για το Μπάσκετ Γράφει ο Λάζαρος Γεροφώτης Ο Γιάννης Αντετοκούμπο είναι (μαζί με... Θέματα Το ‘ελληνικό Woodstock’ και ένα πάρτυ στη Βουλιαγμένη Το πρωτοποριακό πάρτι του Λουκιανού Κηλαηδόνη στη Βουλιαγμένη, γνωστό... Cinema 3 Νέες ταινίες στις κινηματογραφικές αίθουσες και η κορυφαία συνάντηση του Deadpool με τον Woolverin γράφει ο Λάζαρος Γεροφώτης Με τις θερμοκρασίες να συνεχίζουν να... Cinema Revisiting: La La Land (2016) του Damien Chazelle maria - 26/07/2024 Live stages Το Φεστιβάλ Δάσους συνεχίζεται δυναμικά και τον Σεπτέμβριο maria - 26/07/2024 Cinema Κινηματογράφος και αθλητισμός: 6 ταινίες για το Μπάσκετ maria - 26/07/2024 Θέματα Το ‘ελληνικό Woodstock’ και ένα πάρτυ στη Βουλιαγμένη Newsroom Καλοκαιρινή αναμπουμπούλα στα θεσσαλονικιώτικα ραδιόφωνα με ανατροπές Cinema 3 Νέες ταινίες στις κινηματογραφικές αίθουσες και η κορυφαία συνάντηση του Deadpool με τον Woolverin Newsroom Κλείνει το ιστορικό ζαχαροπλαστείο του «Τερκενλή»