Ένα μικροσκοπικό, πολύχρωμο μαγαζί βρίσκεται στην περιοχή της Ναυαρίνου και προσφέρει κρέπες, βάφλες και το πιο σπέσιαλ παγωτό που βλέπεις στα όνειρά σου.
Στο Yum Tree όλοι έχουν θέση αφού τις αγαπημένες σου κρέπες μπορείς να τις απολαύσεις αλμυρές ή γλυκές, αλλά και σε vegan εκδοχή για εσένα που δεν καταναλώνεις οτιδήποτε ζωικής προέλευσης.
Το ίδιο ισχύει και για τις λαχταριστές βάφλες του μαγαζιού, που βγαίνουν επίσης και σε ολικής με ότι επικάλυψη προτιμάς.
@yumtreeskg
Αυτό που διακρίνει, όμως, το Yum Tree από όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά του είδους είναι το εξαιρετικό παγωτό μηχανής, φτιαγμένο από 100% βιολογικό φρέσκο γάλα και με συνταγή της οικογένειας Κοντογιάννη από τα Γρεβενά, “γεννημένης” το 1931.