Mε γραφική θέα, στην οδό Ανδοκίδου, περνώντας ταβερνάκια και κουτούκια, θα συναντήσεις το καφέ Little Big House.
Η ταράτσα του καφέ Little Big House στην Άνω Πόλη είναι ένα μαγευτικό σημείο που σαγηνεύει τους επισκέπτες του με την ιδιαίτερη ατμόσφαιρά του. Διακοσμημένη με πολύχρωμα φωτάκια που προσδίδουν μια παιχνιδιάρικη και ζεστή αίσθηση, προσφέρει άνετες και όμορφες καρέκλες για να απολαύσει κανείς τη θέα.
Το βλέμμα χάνεται στα άστρα, ενώ η υπέροχη θέα της πόλης από ψηλά δημιουργεί μια αξέχαστη εμπειρία, ιδανική για στιγμές χαλάρωσης και ρομαντικές βραδιές. Η ταράτσα του σε περιμένει για καφέ και πρωινό! Το καλύτερο όμως είναι τα χαμόγελα των κοριτσιών που δουλεύουν εκεί. Έχουν όση θετική ενέργεια έχει ένα ολόκληρο χωριό!
Διεύθυνση: Ανδοκίδου 24,Θεσσαλονίκη